Manufaktura piękna...

29-01-2015

FLORYSTYKA

Żadna ważniejsza uroczystość nie może odbyć się bez kwiatów. Kwiaty niemal od zawsze towarzyszą nam przy wielu okazjach: śluby, jubileusze, komunie, urodziny itp. Lubimy ich wytworną obecność na stole, a niekiedy wykorzystujemy też do dekoracji potraw, deserów, czy tortów.
28-01-2015

AKCESORIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o dodatki i akcesoria imprezowe. Pozwalają one samodzielnie wykreować swoją dekorację lub mogą być jej atrakcyjnym uzupełnieniem.
Na temat reklamy napisano zarówno mnóstwo opasłych tomów, naukowych definicji, jak i pustych frazesów. My natomiast przez lata nauczyliśmy się jednego:
Dobra reklama, to reklama SKUTECZNA !!!

I tego się trzymamy…
17-09-2014

DEKORACJE

Urok tkwi w szczegółach... dlatego tak istotne są stylowe i odpowiednio dobrane dekoracje ślubne. Kreują one charakter wydarzenia, a także czynią je wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Dekoracje sal weselnych, to coś więcej niż kolorowe baloniki. To także pięknie przygotowane miejsca dla Pary Młodej, stylowe stoły weselne dla gości oraz wiele innych drobiazgów, składających się na spójną całość.